توضیح تصویر
زوج
بررسي لوازم استوک جنسيس سدان

بررسي لوازم استوک جنسيس سدان

 

 جنسيس سدان از ديگر محصولات با کيفيت و موفق ساخته شده توسط شرکت خودرو سازي هيونداي مي باشد که با ورود خود در بازار هاي جهاني به فروش خوبي دست پيدا کرد و سود کلاني را براي شرکت هيوندا به ارمغان آورد. با رواج خودرو جنسيس سدان در جهان و ايران، نياز به قطعات نو و بعد ها نياز به لوازم استوک جنسيس سدان احساس شد.

نگاهي به لوازم استوک جنسيس سدان

 لوازم استوک جنسيس سدان را شايد نسبت به ديگر قطعات استوک اتوموبيل هاي مختلف مي توان راحت تر پيدا کرده و خريداري نمود.

 خودرو جنسيس سدان، اتوموبيلي خوش ساخت است که در بسياري از نقاط جهان داراي طرفداراني مي باشد و البته بايد ذکر شود که خودروي بسيار گران قيمتي محسوب مي شود.

 همچنين به دليل گران قيمت بودن لوازم اين خودرو و همينطور تمايل خريداران به کم هزينه کردن براي خريد محصولات، لوازم استوک جنسيس سدان در ايران و حتي در جهان داراي بيشترين خريد و فروش مي باشند.

 همانطور که گفته شد بازار خريد و فروش لوازم استوک جنسيس سدان در ايران بسيار پر جنب و جوش است و درصد کثيري از صاحبان خوردو جنسيس سدان از لوازم استوک استفاده مي کنند.

 دليل اين کار مشخص است، قطعات اصل خودرو جنسيس سدان کره اي هستند و از خارج به داخل کشور وارد مي شوند به همين دليل از قيمت بالايي نيز برخوردار هستند. البته کشور هاي ديگر هم به ساخت و توليد قطعات اين خودرو دست زده اند و کيفيت آن ها کم از کيفيت قطعات کره اي نيست، چه بسا بيشتر هم باشد.

 با توجه به فروش لوازم استوک جنسيس سدان که در بازار پيدا مي شوند، مي توان اينگونه برداشت کرد که اين نوع قطعات از ساختار محکم و خوبي برخوردار هستند.

مواد و ساختار قطعات يدکي خودرو جنسيس سدان

 معمولا شرکت هاي خودرو سازي زماني که يک محصول را مي سازند يا يک قطعه خاصي را مي سازند، مواد استفاده شده براي ساخت آن قطعه را بر روي کاور محصول درج نمي کنند.

 به دليل رقابتي که در اين صنعت وجود دارد هيچ يک از شرکت ها خودرو سازي دوست ندارند که رقيبان آن ها از مواد مورد استفاده در لوازم مطلع گردند. اما از اين مطمئن هستيم که فولاد استفاده شده در قطعات خودرو از جمله فلزات درجه يک در جهان مي باشد.

4rrv_x9.jpg

لوازم استوک جنسيس سدان

 لوازم استوک جنسيس سدان که در کشور موجود مي باشند نيز از اين فولاد ساخته شده اند اما نبايد لغت استوک خريداران و يا صاحبان خودرو را به اشتباه بياندازد.

 لوازم استوک جنسيس سدان با توجه به درجه کيفيت آن ها به انواع مختلفي تقسيم مي شوند. افراد متقاضي اين محصولات مي توانند با توجه به منابع مالي خود يا هر ايده ديگري که دارند، لوازم استوک جنسيس سدان را خريداري نمايند.

 شرکت هيوندا بر سر کيفيت محصولات خود سختگيري زيادي اعمال مي کند تا خودرويي هر چه امن تر و کامل تر نسبت به ديگر شرکت هاي اتوموبيل سازي توليد شود. به همين دليل قطعات ساخت اين شرکت حال چه نو باشند يا لوازم استوک جنسيس سدان از کيفيت قابل قبولي برخوردار هستند.

 در رابطه با کارايي لوازم استوک جنسيس سدان مي توان گفت با توجه به کيفيت خوبي که توسط شرکت هيوندا اعمال شده اين لوازم از دوام و همچنين استحکام بالايي برخوردار مي باشند.

 همينطور شرکت هايي که اين قطعات را توليد مي کنند بايد زير نظر و تحت ليسانس کره جنوبي باشند. اين شرکت ها معمولا بر روي کاور محصولات خود اينگونه مشخصات را مي نويسند اما اگر قطعه اي نو يا لوازم استوک جنسيس سدان که خريداري مي کنيد اطلاعات محصول بر روي آن درج نشده بود لطفا در خريد آن عجله نکنيد و بيشتر درباره آن تحقيق کنيد.

 

لوازم استوک جنسيس سدان

 بعضي از قطعات طوري ساخته شده اند که نه تنها صاحبان خودرو جنسيس سدان بلکه بر روي بسياري از خودرو هاي ديگر هم مي توان آن ها را استفاده نمود. حال چون قطعات نو خيلي گران هستند افراد مي توانند از لوازم استوک جنسيس سدان استفاده کنند.

 کارايي لوازم استوک جنسيس سدان به خاطر دست دوم بودن چيزي از کيفيت آن کم نمي کند بلکه برخي قطعات حتي بعد از استفاده عملکرد بهتري از خود نشان مي دهند.

 لوازم استوک جنسيس سدان را براي خريد حتما با داشتن آگاهي و اطلاعات کافي انجام دهيد چرا که برخي افراد سود جو لوازم تقلبي و يا بي کيفيت را به جاي لوازم با کيفيت استوک مي فروشند و باعث خرابي خودرو مي شوند و خريداران به اجبار بايد هزينه اي چند برابر در آينده براي وسيله نقليه خود پرداخت نمايند.

قيمت لوازم استوک جنسيس سدان

 در سال هاي اخير و با پر تلاطم شدن بازارهاي اقتصادي به خصوص در ايران قيمت بسياري از محصولات چه قطعات صنعتي يا مواد غذايي رشد زيادي کرده اند و لوازم استوک جنسيس سدان هم از اين مسائل جدا نيستند.

 البته شما مي توانيد لوازم استوک جنسيس سدان را با قيمت هاي مختلفي در بازار پيدا کرده و خريداري نماييد اما مانند بسياري از ديگر محصولات آن ها نيز داراي درجه بندي هايي از نظر کيفيت و کارايي هستند که قيمت ها بر اساس اين عناصر اعمال مي شوند.

 پس شما نمي توانيد يک قيمت ثابت براي لوازم استوک جنسيس سدان پيدا کنيد، بهترين کار براي خريد قطعات استوک اين است که به يک فروشگاه معتبر مراجعه کرده و از آنجا اقدام فرماييد.

 

لوازم استوک جنسيس سدان

 همچنين به غير از مراجعه حضوري بيشتر افراد با جستجوي اينترنتي لوازم مورد نياز خودرو را خريداري مي کنند. اينکار از جهات گوناگوني بهتر است چرا که هم خريداران مي توانند راحت تر لوازم استوک جنسيس سدان را فقط با چند کليک پيدا کنند و هم از دردسر هاي خريد هاي حضوري راحت مي شوند.

 سايت هايي مشغول به فعاليت هستند که خريد لوازم استوک جنسيس سدان را با قيمت مناسب و ارسال سريع پشتيباني مي کنند اما خريداران براي خريد از اين سايت ها بايد هميشه گارانتي محصولات را چک کنند تا بعد از خريد به مشکل بر نخورند.

 شما مي توانيد براي خريد يا دريافت اطلاعات لوازم هيوندا بر روي خريد لوازم هيوندا کليک کرده و از جديد ترين محصولات با خبر شويد.

 

برچسب ها: بررسی,لوازم,استوک,جنسیس,سدان,

[ سه شنبه 3 تير 1399 ] [ 11:01 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


نرده حفاظ روي ديوار و قيمت هر متر نرده حياط

نرده حفاظ روي ديوار و قيمت هر متر نرده حياط


آيا شما هم ميدانيد که يکي از راه هايي که ميتواند توسط آن ديوارها و همچنين منازل خود را از ورود غيرمجاز حفظ کنيد،

نرده حفاظ روي ديوار است.  نرده هاي حفاظ در واقع باعث مي شوند که شما بتوانيد امنيت خانه خود را حفظ کنيد. شايد تصور کنيد که اين کار راحت است اما در واقع نصب حفاظ ديوار يکي از کارهايي است که بايد با دقت تمام انجام شود. البته دقت داشته باشيد که موقع انتخاب حفاظ ديوار و همچنين نصب آن بايد به چه نکاتي دقت کنيد.


 
انواع حفاظ ديوار


عوامل مؤثر بر انتخاب نرده حفاظ روي ديوار


انتخاب حفاظ ديوار در واقع شامل نکات بسياري مي شود. زماني که شما ميخواهيد يک حفاظ را انتخاب کنيد بايد بدانيد که در واقع بايد پول بسياري خرج کنيد تا بتوانيد امنيت را تا حد زيادي برآورده کنيد. هرچقدر هم که شما هزينه هاي بيشتري را براي حفاظ در نظر بگيريد انتخاب شما نيز متنوع تر خواهد شد. البته بايد بدانيد که هزينه هاي اضافي هم خوب نخواهد بود. در اين بخش شما را با عوامل موثر در انتخاب نوع حفاظ ديوار آشنا کنيم.
کاربري حفاظ هم بسيار مهم است. شما بايد امنيت حفاظ ديوار را حفظ کنيد. بايد در اين زمينه انتخاب هاي خود را به دقت بررسي کنيد. ارتفاع و همچنين پيچيدگي هايي که در اين زمينه وجود دارد به شما اجازه خواهد داد که کار خريد و فروش حفاظ ديوار را به آساني انجام دهيد. اگر شما حتي در يک محل امن هم در وسط شهر زندگي کنيد دست شما باز است که حفاظ هاي ساده اي مانند حفاظ هاي سرنيزه اي استفاده کنيد.
اگر شما در خارج از شهر زندگي مي کنيد، حفاظ ديوار مي تواند شامل شاخ گوزن و يا نيزاري مي شود. شما همچنين مي توانيد از حفاظ هاي سنگين استفاده کنيد.

 


حفاظ روي ديوار بسته به چه عواملي است؟


در واقع زماني که شما ميخواهيد حفاظ ديوار را خريداري کنيد مانند بخش هاي ديگر بايد به سليقه مالک اين است که بايد به آن دقت کنيد و در واقع حفاظ هاي ديواري براي زيباتر کردن ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرند پس بايد به ويژگي هاي مختلف آن دقت کنيد.
ويژگيهاي حفاظ ديوار
شما بايد در حين خريد حفاظ ديوار به نکته ها و ويژگي هاي اين نوع حفاظ ها هم مشخص کنيد. ويژگي هاي مختلف از جمله موارد زير مي توانند در خريد حفاظ ديوار حائز اهميت باشند.

 

 

ويژگي هاي حفاظ ديوار

 

جنس حفاظ يکي از مهم ترين موارد در انتخاب حفاظ ديوار است.
همانطور که گفتيم تقريبا همه حفاظ هايي که در شهر وجود دارند از جنس فولاد و يا آهن هستند. آنچه که بايد بدان دقت کنيد اين است که علاوه بر جنس حفاظ، ارتفاع حفاظ هم ميتوانيد متفاوت باشد اما معمولا حفاظ ديوار با ارتفاع بين يک متر تا يک متر و نيم ساخته مي شود. ارتفاع در واقع از جمله مهمترين بخش هايي است که روي قيمت حفاظ ها اثر گذار خواهد بود. ضمن اينکه شما ميتوانيد ارتفاع هاي مختلفي را انتخاب کنيد اين نکته هم حائز اهميت است که ارتفاع بايد به گونه اي باشد که امنيت ساختمان را حفظ کند.

 


تراکم و نوع حفاظ ديواري


تراکم حفاظ در واقع با استفاده از ميله دردهاي عمودي در هر متر متفاوت است. هرچقدر که تراکم بالاتر باشد ميله هاي عمودي به هم نزديک تر خواهد بود. تراکم پايين به معني فاصله بيشتر ميله ها خواهد بود. هرچقدر که تراکم کمتر باشد، هزينه هاي مربوط به ساخت حفاظ هم پايين تر خواهد بود. تراکم اين نوع حفاظ ها باعث امنيت بسيار بيشتر خواهد شد و زيبايي زيادي هم خواهد بود. حفاظ ديوار به انواع مختلفي تقسيم بندي مي شود که از جمله آنها مي توان به طرح هاي سرنيزه اي، شاخ گوزني و همچنين بوته اي، نيزاري و ليليوم است.
نرده حفاظ ديوار شاخ گوزني
يکي از رايج ترين انواع حفاظ هايي که مورد استفاده قرار مي گيرد حفاظ شاخ گوزني است. اين نوع نرده ها در واقع به دليل شباهت زيادي که به شاخ گوزن دارند به اين نام شهرت يافته اند. هزينه اين نوع نرده ها نسبت به ساير نرده ها بالاتر است. هرچند که براي اين محصولات در واقع محدوده قيمت مشخصي وجود ندارد و مي توان گفت که قيمت نرده ها به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع آنها بستگي دارد. اين نوع حفاظ ديوار معمولا مزيت هاي بسياري دارد که از جمله آنها ميتوان به امنيت بالاي آن ها اشاره کرد. عبور از بالاي اين حفاظ ها تقريبا غيرممکن است و ميتوان گفت که خمکاري هاي که رو به بيرون است و همچنين در جهت هاي مختلف قابل استفاده خواهند بود. همانطور که گفتيم زيبايي هاي اين نوع از حفاظ ها در واقع از بزرگترين مزيت هاي آن هاست. مزيتي که شما ميتوانيد با رنگ آميزي هاي زيبا آن را دو چندان کنيد.

 

حفاظ ديوار سرنيزه اي

يکي از انواع حفاظ ديوار، حفاظ سرنيزه اي است. اين نوع حفاظ ها متشکل از ميله هاي عمودي است. حفاظ سرنيزه اي اما يکي از انواع نوستالژيک حفاظ ها به شمار مي آيد که همه ما آنها را ميشناسيم. همچنان مي توان گفت که مشتري هاي پروپا قرصي هم وجود دارد. اين محصول هاي حفاظتي اما براي کاربران به انواع مختلف ساخته خواهد شد. اين محصول حفاظتي در اندازه هاي مختلفي ساخته مي شوند که از جمله آنها ميتوان به ارتفاع 100 متري، 120 متري و همچنين 150 متري اشاره کرد.

 

نرده حفاظ ديوار ساده

نرده ديوار حفاظ ساده هم يکي از انواعي است که بايد آن را مورد استفاده قرار دهيد. از جمله مدل هاي بسيار کاربردي هم در اين زمينه مورد استفاده قرار مي گيرد که در مدل هاي يک طرفه، دو طرفه و سه طرفه توليد خواهد شد. تمامي افرادي که در اينجا براي شما مي سازند، مدلهايي که در اين زمينه وجود دارد، از طراحي هاي ساده برخوردار هستند. همانطور که ميدانيد انواع قديمي ترين از اين نرده ها نيز وجود دارد که ميله هايي عمود بودند که سر آن به يک تيغه سرنيزه اي ختم خواهد شد.
استفاده از اين نوع حفاظ ها در انواع ديوارها مورد نياز است تا بتوان در اين زمينه امنيت را ايجاد کرد. اگر شما هم ميخواهيد حفاظ ديوار را خريداري کنيد بهتر است از مکان هاي معتبر در اين زمينه استفاده کنيد تا خريد امني را داشته باشيد.

حفاظ نرده شاخ گوزني  ساختمان

 

ارتفاع اين نوع از حفاظ ?? تا ??? سانتي متر است.
براي جوشکاري و نصب حفاظ شاخ گوزني ، شاخک هاي حفاظ به روش جوشکاري دوطرفه و الکترود مخصوص اين نوع حفاظ استفاده مي شود.
مقطع برش پيکان هاي حفاظ ? الي ? سانتي متر است .

لازم است براي ساخت از ميلگرد ?? استفاده شود.
حفاظ نرده شاخ گوزني – به گونه اي مي باشد که حتي اگر سارقان حرفه اي باشند ولي با استناد به نوک تيز و برنده بودن ميلگرد استفاده شده در ساخت حفاظ نرده شاخ گوزني  ، امکان رد شدن از حفاظ به هيچ وجه امکان پذير نمي باشد .
يکي از محاسن شرکت حفاظ سازه در ساخت اين نوع حفاظ از فولاد با کربن بالا و ميلگردهاي ?? استفاده ميشود و قابليت نصب در هر نوع ديواري را دارا مي باشد.

حفاظ نرده شاخ گوزني  ساختماني

حفاظ نرده شاخ گوزني  دزد گيري مناسب
هم اکنون براي امنيت تمام مراکز تفريحي،مراکز اداري و تجاري ازحفاظ هاي مانند فنس هاي برقي ، قفل الکترونيک ، دوربين مداربسته (حفاظ نا محسوس و قابل رويت) انواع حفاظ ساختمان که داراي نوکهاي تيز و برنده مي باشند.

مانند حفاظ ليليومي، حفاظ سر نيزه اي،حفاظ بوته اي، حفاظ شاخ گوزني و … استفاده ميشود.

اين نکته رو متذکر بشم که براي افزايش امنيت ساختمان ، نصب حفاظ را در برنامههاي خود داشته باشيد. و سريعا با کارشناسان شرکت حفاظ سازه تماس بگيريد.

 

حفاظ نرده شاخ گوزني  حفاظ ديوار


حفاظ نرده شاخ گوزني  – حصار کشي روي ديوارهاي قلعه ها و ساختمان ها در طول تاريخ تا به امروز گسترش پيدا کرده است و مي توان اظهار داشت که که در سال هاي گذشته تنها فقط حفاظ سرنيزه اي موجود بوده است که استفاده مي کردند .

حفاظ نرده شاخ گوزني  آپارتمان

هم اکنون با توجه به گسترش و مدرن تر شدن زندگي شهري و تنوع انواع حفاظ ها در نوع ساخت و مقاومت هاي مختلف شکل گرفته است.
حفاظ نرده شاخ گوزني  نيز مستثني نبوده و اين حفاظ نيز دچار تغيير شکل گرديد و کاستي هاي خود را که در نمونه هاي اوليه وجود داشت ، ارتقا داده وهم اکنون از بهترين گزينه هاي حفاظ نرده شاخ گوزني  حفاظ روي ديوار محسوب مي شود.

 

حفاظ نرده شاخ گوزني  و موضوع نصب


نوع منازل و ساختمان ها و مراکز تجاري نصب حفاظ بوته اي و حفاظ نرده شاخ گوزني  را تايين مي کند
به طور کلي مي توان روش هاي نصب را با توجه زمين و سطح ديوار کاردر نظر داشت.

که در اين مبحث مي توانيم آن را شرح دهيم.

ساخت و نصب حفاظ بوته اي وحفاظ نرده شاخ گوزني  با در نظر گرفتن سطح کار
با توجه به امار پروژه اي اجرا شده در سطح کشور توسط شرکت حفاظ سازه ??سطح کار يا ديوار ، سنگي بوده و ?? درصد ديوارها فلزي مي باشد .

?) –نصب حفاظ بر روي ديوارهايي با درپوش سخت
در اين متد ابتدا حفره هايي با عمق ?-?? سانت و به اکس ??? متر از يکديگر بر روي سطح ديوار ايجاد شده و ميگرد داخل اين سوراخ ها کوبيده مي شود.

در اصل براي نصب حفاظ نرده شاخ گوزني 
مي بايست اتصال ها به نقاطي صورت بگيرد که از نظر استحکام داراي قدرت بالا بوده.
ميخ ها استفاده شده بين دو ميلگرد طولي که مابين حفاظ نرده شاخ گوزني  را تشکيل مي دهند و از دو ميلگرد طولي که به صورت موازي با هم قرار مي گيرند و فاصله ? سانت از يکديگر قرار مي گيرند تا اصول آن رعايت شده باشد.

قوطي به طول حداقل ? سانت به صورت افقي بر روي حفاظ نرده شاخ گوزني  قرار مي گيرد
ميخ ها و حفاظ ديوار به يکديگر جوشکاري شده و در سطح بالايي ديوار ثابت مي شوند.
روش فوق از پيشه پا افتاده ترين روش براي نصب حفاظ روي ديوار است ولي طي گذشت ساليان سال اين نوع حفاظ ها فرصت هايي عالي براي روي کار آمدن و بکار گرفته شدن در اختيار داشتند.

 

حفاظ نرده شاخ گوزني به اختصار به آنها اشاره مي کنيم:


به عنوان مثال آب باران هنگام تخليه شدن از روي ديوار ناگزير راهي از بين حفاظ ها براي خود پيدا مي کند و همين امر موجب زنگ زدگي حفاظ وباعث از بين رفتن آهن آن ميشود.
يا به عنوان مثال عدم استحکام کافي يک يک عدد ميلگرد براي نگه داشتن.
حفاظ نرده شاخ گوزني  که نصب موازي و به صورت جايگزين اتصالات ابتدايي شده اند.

?)- نصب حفاظ نرده شاخ گوزني  بر روي ديوار سطح فلزي
در اين نوع روش با استفاده از ضخامت درپوش فلزي روش کار فرقمي کند.
براي درپوش فلزي با ضخامت بيش از ? ميل مي توانيم به طور کاملا مستقيما حفاظ پنجره را بر روي درپوش نصب کرد.ولي مي توانيم در حالتي که ضخامت درپوش کمتر از ? ميل باشد جهت استحکام کافي بايد حفاظ به ديوار زير درپوش محکم شود که در پاراگراف هاي بالايي روش هاي نصب حفاظ نرده شاخ گوزني  و حفاظ بوته اي بصورت مفصل بررسي شد.

حفاظ نرده شاخ گوزني  سر ديواري

حفاظ نرده شاخ گوزني  محافظ آپارتمان

?) –نصب حفاظ آهني با بستر خاص
ديده شده است در برخي موارده بسيار نادر از موارد درپوش بر روي ديوار محوطه نه سنگي است نه فلزي بلکه از موادي خاص و جديد استفاده شده است.

درچنين حالتي توسط کارشناسان شرکت حفاظ سازه طرح ريزي و برنامه ريزي مي شود.
اينکه حفاظ خيلي خوب نصب شود و يا خيلي بد و از طرفي شرايط موجود مثلا پستي و بلندي سطح ديوار،اينکه کجا بهترين اتصال حفاظ نرده شاخ گوزني  وجود دارد که به صورت کاملا اصولي انجام مي پذيرد.
حفاظ توليد شده توسط شرکت حفاظ سازه داراي فنداسيون يا بنقدرت مند و از استحکام بالايي برخوردار مي باشد.
در اين صورت نصب حفاظ نرده شاخ گوزني  همانند بند دوم نصب را انجام ميدهيم.

حفاظ نرده شاخ گوزني 

حفاظ نرده شاخ گوزني -عوامل مهم در تايين قيمت بازار
حفاظ نرده شاخ گوزني - عوامل مهم که باعث تغييرات قيمت مي شود.
ارتفاع حفاظ
تراکم شاخه هاي حفاظ نرده شاخ گوزني 
عرض حفاظ
جنس رنگ
نوع جوش

بسترکار و زمين نصب
ارتفاع : حفاظ هاي شاخ گوزني از ??سانتي متر تا ??? سانت توسط شرکت حفاظ سازه توليد مي شود.
تراکم:حفاظ نرده شاخ گوزني  درسه تراکم ? ، ?? و ?? توسط شرکت حفاظ سازه توليد مي شود .
تراکم حفاظ يعني تعداد شاخک فرعي و اصلي موجود درحفاظ شرکن حفاظ سازه مي باشد  اين سه عدد تعداد شاخه هاي حفاظ مي باشد.

نوع جوشکاري:
جوشکاري برق شرکت ها هنوز از ان استفاده مي کنند بدليل استفاده از گِل براي جوش ها ، بعداز مدتي ريخته وباعث زنگ زدگي محل جوش مي شود.

جوش استفاده شده در صنايع فلزي حفاظ سازه با استاندارهاي روز هماهنگ مي باشد.
بستر نصب کار:اگربستر کارقوطي باشد .

قيمت حفاظ حفاظ نرده شاخ گوزني  افزايش مي يابد.
(
خوده قوطي ها نيز،در سايزهاي متنوع و مختلف توسط شرکت حفاظ سازه تهيه مي شود)

حفاظ نرده شاخ گوزني  و اهميت اين حفاظ
خانه از بهترين محيطي است که فرد در آن زندگي مي کند و در نتيجه بايد نهايت آرامش و امنيت را در منزل خود داشته باشد. امنيت و آرامش دروني خانواده تأمين شده و امنيت و آرامش بيروني توسط حفاظ هاي ساختماني براي خانه تأمين ميشود. حفاظ نرده شاخ گوزني  يکي از مهمترين ابزار حفاظتي به شمار
مي آيد.

 

به طوره کلي حفاظ هاي روي ديوار:


حفاظ نرده شاخ گوزني  , حفاظ ليليوم ,حفاظ نيزار , حفاظ بوته اي , حفاظ کلاسيک , حفاظ نرده شاخ گوزني  آبشاري .

يکي از حفاظهايي که براي عدم ورود دزد ها و سارقين به محيط خانه استفاده ميشود حفاظ نرده شاخ گوزني  است که شبيه به شاخ گوزن طراحي شده و که فولاد ساخته مي شود که داراي نوکي تيز بوده و مانع از عبور افراد متجاوز به داخل ملک شخصيتان ميشود.

در نتيجه آرامش و امنيت
جزو اصلي ترين خواسته هاي انسان است و ما در اولين قدم، خواسته هايمان را در محل زندگي خويش برآورده ميسازيم، درنهايت اطلاعات در مورده حفاظ و همچنين لوازمي که ميتوان از آنها براي حفاظت از جان عزيزانمان استفاده کنيم ميباشد.
در اين مبحث سعي شده تا حفاظ هايي که سبب افزايش امنيت خانهايمان ميشود معرفي شود و همچنين توضيحاتي در مورد عمل کرد.

حفاظ نسبت به سارقين ارائه شود.
بهتر است بدانيم در شروع که اکثر دزدي ها از طريق ورود به ديوار انجام ميشود و بررسي هميشگي آنها که در نداشتن حفاظ يک خانه را فراموش نکنيد.

در کنار بازرسي اين موارد ميتوان از ابزار مهمي استفاده کرد که در بحث امنيت منزل و خانه مورده اهميت بوده و آن حفاظ روي ديوار ميباشند.

به اين صورت که حفاظ نرده شاخ گوزني  از مواردي ميباشند
که بيشترين تأثير را براي جلوگيري از ورود افراد متجاوز به داخل ساختمان دارند. حفاظهاي مختلفي براي کاربردهاي متفاوت وجود دارد و داراي جنسهاي متنوع ميباشد.

 

 

حفاظ پنجره چيست؟

حفاظ پنجره فرفورژه چيست؟
زماني که صحبت از حفاظ پنجره فرفورژه به ميان مي آيد بدون شک شما هم ياد فلزاتي مي افتد که شباهت بسياري به آهن دارند. در واقع تصور شما تا حدي هم درست است. فرفورژه از فلز ساخته مي شود اما عموما رنگ آن سياه است و ميتوان گفت که صنعتي که فرفورژه را توليد مي کند در واقع يک تلفيق از هنر و صنعت است. شما ميتوانيد در انواع حفاظ هاي فرفورژه زيبايي و همچنين ظرافت را ببينيد که با توليد محصولات صنعتي ايجاد شده اند. اين نوع حفاظ ها معمولا پس از اينکه به طور کامل مورد بررسي هاي امنيتي قرار مي گيرند به اين بازار عرضه مي شوند. توليد فرفورژه به عنوان حفاظ هاي پنجره چندين سال است که باب شده است چرا که تصور عام بر اين بود که اين نوع حفاظ ها امنيت لازم را ندارد اما همانطور که استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه رو به افزايش است ميتوان گفت که امنيت نيز در ساختمان ها افزايش يافته است.
محصولاتي که به عنوان حفاظ پنجره فرفورژه به فروش مي رسند معمولا به دو صورت توليد مي شوند که شامل نوع صنعتي که توليد کارخانه است و نوع صنفي خواهند شد. نوع صنفي معمولا توسط جوشکار در کارگاه ها توليد مي شود. ميتوان گفت که اما توليدات صنفي در اين زمينه بسيار بيشتر است و خريداران نيز معمولا توليدات صنفي را به صنعتي ترجيح مي دهند. دليل اين امر اين است که توليدات صنفي معمولا داراي امنيت بيشتري هستند و چون به صورت دستي جوش داده شده اند محکم تر اند. شما به ويژه اگر از فردي مطمئن در اين زمينه خريد خود را انجام دهيد خواهيد ديد که کيفيت نوع صنفي و نوع صنفعتي حفاظ پنجره فرفورژه قابل مقايسه نيست.

 

حفاظ فرفورژه با طرحها و نقشهاي جذاب

 

فرفورژه اصطلاحي فرانسوي به معناي آهن کوبيده شده استفرفورژهها، آهنهايي هستند که در کوره گداخته و پس از آن کوبيده ميشوند. سپس به اشکال مختلف تبديل درميآيند. فرفورژهها به دليل کوبيده شدن جلا و جلوه خاصي پيدا ميکنند و با استفاده از آنها ميتوان شکلها و ترکيبهاي زيبا و جذابي ايجاد کرد.

حفاظهايي که با فرفورژه ايجاد ميشوند، تنوع زيادي در طرح و نقش دارند و ميتوانند جلوه جذابي در نماي ساختمان ايجاد کنند. اگر تمايل به طراحي حفاظهايي جالب با طرحهايي چشمنواز داريد، بهتر است از حفاظهاي فرفورژه براي پنجرههاي دوجداره ساختمان خود استفاده کنيد.

انوع حفاظ پنجره فرفورژه

چرا حفاظ پنجره فرفورژه؟
حال سوالي که پيش مي آيد اين است که وقتي شما ميتوانيد از انواع حفاظ هاي پنجره آهني استفاده کنيد چرا بايد حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب کنيد. اين محصولات در سال هاي اخير به جاي نرده هاي استيل و سنگ هاي قلياني جايگزين شده اند، همچنين استفاده از آن ها در نرده پنجره به جاي نرده هاي فلزي نيز افزايش يافته است. اما دليل اين امر چيست؟
محصولات فرفورژه نسبت به ساير محصولات قيمت مناسب تري دارند. البته اين قيمت مناسب تر باعث نمي شود که شما در کيفيت اين نوع از محصولات دچار ترديد شويد بلکه آنچه بايد بدانيد اين است که قيمت اين نوع نرده ها در مقايسه با قيمت انواع آهني بهتر است. در سال هاي اخير با توجه به رشدي که در زمينه تکنولوژي هاي مربوط به جوشکاري ايجاد شده است، استفاده از اين نوع حفاظ ها نيز با امنيت بيشتري همراه است.

کيفيت حفاظ پنجره فرفورژه چگونه است؟

شايد اصلي ترين عاملي که باعث مي شود فرفورژه طرفداران بسياري داشته باشد اين است که اين نوع محصولات معمولا دارا کيفيت هاي بسيار خوبي هستند. نخستين بخشي که يک خريدار به آن دقت خواهد کرد نيز همين کيفيت است. در واقع اگر نياز مشتري توسط اين نوع نرده ها برآورده نشود، ممکن است که ترجيح بر استفاده از نرده پنجره آهني و يا استيل باشد. البته افزايش استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه در سال هاي اخير نشان دهنده اين است که اين محصولات شانس بسياري را براي انتخاب داشته اند و کيفيت آن ها نيز تاييد شده بوده است که توانسته اند تا اينجا پيشروي کنند و جاي خود را در ميان محصولات مختلف باز کنند.

 

مزاياي حفاظ پنجره فرفورژه

کيفيت حفاظ پنجره فرفورژه شايد در جد نرده هاي آهني نباشد اما ما به شما تضمين مي دهيم که استفاده از اين نوع محصولات هم ميتواند به اندازه محصولات آهني براي شما کاربردي باشد. آنچه بايد بدان دقت کنيد اين است که اين نوع نرده ها هم کم از نرده هاي آهني ندارند. البته شايد تنوع محصولات آهني به مراتب بيشتر باشد. همانطور که در بخش هاي گذشته به آن پرداختيم انواع مختلفي از نرده هاي آهني وجود دارد که شما ميتوانيد از آن ها براي حفظ امنيت خانه خود استفاده کنيد. در اين بين حفاظ پنجره فرفورژه نيز براي شما همين کار را خواهد کرد و شما ميتوانيد تا حد بسيار زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي کنيد.

طراحي هاي حفاظ پنجره فرفورژه چگونه است؟

نکته اي که در اين بخش مي خواهيم به شما بگوييم اين است که عده بسياري معمولا به جاي اينکه از نرده فرفورژه استفاده کنند به دنبال استفاده از نرده هاي آهني هستند. ميتوان گفت که برخي از اين افراد اينطور بيان مي کنند که نرده فرفورژه داراي تنوع بيشتري نسبت به نرده هاي معمولي است. آنچه شما بايد بدانيد اين است که اين نوع نرده ها معمولا داراي انواع مختلفي هستند و نمي توان گفت که نرده هاي فرفورژه تنها به يک شکل ساخته مي شوند. اين نوع نرده ها نيز داراي اشکال و انواع مختلفي هستند که شما ميتوانيد بنا به سليقه خود آنها را انتخاب کنيد.
اغلب افرادي که ميخواهند از نرده براي زيبايي ساختمان خود استفاده کنند اينطور مي گويند که اين کار باعث مي شود که نماي ساختمان آن ها مانند گذشته نباشد. شايد در روزهاي گذشته اين نوع حفاظ ها تنها به يک شکل توليد ميشوند اما امروزه تنوع آن ها به حدي زياد است که شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را به راحتي خريداري کنيد و زيبايي نماي ساختمان خود را نيز حفظ کنيد. هرچند استفاده از اين نوع حفاظ پنجره فرفورژه ميتواند زيبايي نما را بسيار بيشتر از آهن ايجاد کند اما هنوز هم عده اي تصور مي کنند که اشکال آن ها محدود است.

 منبع : نرده آهني ديوار

 

 

برچسب ها: نرده,حفاظ,روی,دیوار,و,قیمت,هر,متر,نرده,حیاط,

[ سه شنبه 20 خرداد 1399 ] [ 11:04 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


بهترين مارک تشک چيست؟ و از کجا بهترين مارک تشک را تهيه کنيم

بهترين مارک تشک چيست؟ و از کجا بهترين مارک تشک را تهيه کنيم

 

8syf_w3.jpg

خواب راحت و استراحت مطلق، يکي از دغدغه هاي اساسي افراد جامعه است. و اين مشکل به واسطه درگيري­ هاي روزمره، هر روز حادتر و شديدتر مي­شود. و لزوم يافتن بهترين مارک تشک ، بيش از پيش مهم شده است. بسياري از روانشناسان بر روي علل و عوامل بي ­خوابي و راه­ هاي افزايش کيفيت خواب تحقيقات فراواني به­ عمل آورده ­اند.

 و بسته به نوع مشکلات روزمره شخص مورد نظر ، راهکارهاي تخصصي ارائه داده ­اند. در کنار اين راهکارها ، تکنيک­هايي عمومي هم وجود دارد. که فارغ از جنسيت، سن، وزن و دغدغه­ هاي روزمرگي در ارائه­ يک خواب راحت راهگشا هستند. رنگ لامپ و ميزان روشنايي آن، چيدمان وسايل اتاق خواب، تشک و… همگي از جمله عوامل دخيل در موضوع کيفيت خواب هستند.

در ميان موضوعات عنوان شده، بهترين مارک تشک همواره سوال مهمي بوده و هست. براي پاسخ به اين سوال، لازم است هدف از خريد تشک را بررسي کنيم. به عنوان نمونه، عده ­اي براي بهبود کمر دردهاي مزمن، براي خريد تشک طبي اقدام مي ­کنند. يا عده ­اي با اطلاع از کيفيت بالا و قيمت مناسب محصولات برند تشک kelebek ترکيه، تنها به خريد اين برند تمايل دارند.

با توجه به اينکه يک تشک نامناسب باعث ايجاد دردهاي مفصلي يا انحراف ستون فقرات، بي حسي دست و پا و يا احساس خستگي حتي پس از يک خواب طولاني مدت مي شود، بنابراين توجه به مارک و کيفيت تشک از مهم ترين عوامل خريد تشک محسوب مي شود.

عوامل فراوان در يافتن پاسخ به سوال، دخالت دارد که در مباحث متفاوتي به بحث راجع به آنها مي­ پردازيم. براي يافتن پاسخي مناسب، مطرح کردن دو عنوان مهم، ضروري است. بنابراين مطالبي کوتاه اما کامل جمع­­ آوري کرديم تا با مطالعه آنها بتوانيد به سادگي به نتيجه ايده ­آل برسيد.

1-کيفيت در ظاهر و باطن

مواد اوليه توليد :

مسئله يک توليد ايده­ آل و پر فروش، در ظاهر يک کلمه است . ولي در باطن، معنايي آنچنان وسيع و گسترده دارد. که دستيابي به آن ممکن نيست، مگر با سالها مطالعه و تجربه. بنابراين قدم اول در پاسخ به سوال «بهترين مارک تشک کدام است؟» مراجعه به کيفيت مواد اوليه توليد تشک خواهد بود. استفاده از مموري فوم دار در لايه­ هاي بالاي مدل QUEEN  نمادي از کيفيت بالاي يک تشک ايده ­آل مي ­باشد .

يا استفاده از اسفنج فوق فشرده در مدل spring  مصداق راحتي فراتر از انتظار در محصولات برند kelebek است. تعداد فنرهاي به­ کار رفته، ضخامت آنها و… مصاديق ملموس از توليد يک محصول با کيفيت به شمار مي­ آيند. و فارغ از نام برند و کشور توليدکننده مشتري را به سمت و سوي يک تشک با کيفيت سوق مي­ دهد. ولي موضوعي که نمي­ توان از آن چشم پوشي کرد. اين است که اعتبار يک برند معتبر، حاصل استفاده از مواد اوليه با کيفيت در طي سالها توليد خواهد بود.

و توليد بهترين مارک تشک، قطعاً و يقيناً مسئله ­اي تصادفي نيست. و طي سالها تجربه بدست خواهد آمد. محتويات تشک‌ها و نوع مواد تشکيل‌دهنده آن‌ها متفاوت است. نمدهاي عايق حرارت، فنرهاي آستردار، الياف طبيعي و فوم فشرده از جمله مواد تشکيل‌دهنده تشک‌هاي مرغوب هستند.

ويژگي­هاي ظاهري بهترين مارک تشک :

موضوع مهم ديگري که بعد از کيفيت مواد اوليه توليد بايستي بدان پرداخته شود. ظاهر محصول است. به هرحال فروش بالاي يک محصول علاوه بر لزوم کيفيت ساختاري آن، به ظاهري جذاب و دلفريب نيز نياز دارد. جلوه بصري يک تشک ممکن است چندين برابر بيشتر از کيفيت آن مد نظر خريداران قرار گيرد.اعمال  بازخوردهاي متفاوت خريداران از ظاهر محصولات توليد شده، در توليد بهترين مارک تشک، نقش آفريني ويژه اي دارد. طرح و نقش­هاي پوشش نهايي تشک، نوع دوخت آنها، کيفيت نخ مورد استفاده و رنگ­هاي پوشش نهايي، همگي مي­توانند به ظاهري ايده ­آل و دلفريب بيانجامند.

2-برند و هزينه توليد

کشور مبدأ :

 کشور صاحب برند، همچون موضوع کيفيت مواد اوليه، در خصوص بهترين مارک تشک، مسئله مهمي است که نبايد از آن غافل شد. بعنوان مثال در اغلب کشورهاي اروپايي، تشک­هاي باکيفيتي ساخته مي­شود. و بسيار پرفروش هستند. اما بخاطر هزينه توليد بالا، ناگزير قيمت نهايي يک تشک به شکل سرسام ­آوري افزايش مي ­يابد . به­ نحوي که پرداختي خريدار نسبت به کيفيت ارائه شده بسيار بالاتر خواهد بود.

و اين مسئله نارضايتي مشتري را در پي داشته است. براي حل اين مشکل، کشورهايي که نيروي بازار کار ارزاني داشتند. به فکر توليد تشک با اتکا به دانش روز اروپا شدند. موضوع بازار کار ارزان، قيمت نهايي و تمام شده را به شکلي منطقي و عاقلانه کاهش داد. و در نهايت برندهاي مشهور و معتبري، در حوزه کالاي خواب شکل گرفتند. و رشد يافتند که در قبال پرداخت هزينه اي منطقي، بالاترين استانداردها را ارائه مي­ دهند.

افزايش کيفيت روز افزون به واسطه مطالعات مستمر کارشناسان آنها از يک سو و ثابت ماندن هزينه­ هاي توليد از سوي ديگر، سبب شد که تعاريف از بهترين مارک تشک، متفاوت گردد. و محصولات ايده ­آلي به بازارهاي بين المللي راه يابند. که رقيب بلامنازع محصولات اروپايي شدند. محصولاتي که مدت­ها بدون رقيب در بازارهاي مختلف جولان مي­ دادند.

هزينه ­هاي حاشيه­ اي بهترين مارک تشک:

 موضوع ديگري که مي­ تواند در يافتن پاسخي منطقي به سوال «بهترين مارک تشک چيست؟» ما را ياري کند؛ هزينه­ هاي حاشيه ­اي است که بعد از توليد، به قيمت تمام شده محصولات تحميل مي­ شود. هزينه هايي همچون حمل و نقل، عوارض و گمرک، واسطه گري و دلالي­ ها و … که باعث مي­ شود. قيمت تشک از خروجي کارخانه تا خروجي فروشگاه عرضه کننده آنچنان تفاوت داشته باشد، که نظر خريدار را در تمايل به خريد برخي برندها تغيير دهد.

براي درک بهتر اين موضوع مسئله مسافت کارخانه توليد کننده تا مصرف کننده نهايي را براي خود مجسم کنيد. و به ازاي هر کيلومتر مسافت، يک مبلغ را در نظر بگيريد. خواهيد ديد هر هزار کيلومتر اختلاف، چقدر مي­ تواند در تعيين قيمت نهايي دخيل باشد. اين موضوع چنان مهم و ضروري است. که مي­ تواند تعريف مشتري را از «بهترين مارک تشک» تحت الشعاع قرار بدهد.

توليد کننده ­هاي برندهايي همچون BEST و KELEBEK بخاطر نزديک بودن به کشور ايران توانسته ­اند هزينه ­هاي حاشيه ­اي را به نحوي مطلوب کاهش دهند. و اختلاف قيمت فاحش را از ميان ببرند. به نحوي که فروش آنها در کشور و رضايت مشتريان، به شکلي روز افزون در حال افزايش است.

در پايان اين نکته را به خاطر داشته باشيد. که تشک خوب مي‌تواند اثر زيادي در حفظ سلامتي شما داشته باشد. به‌علاوه، داشتن خوابي توام با آرامش براي فعاليت‌هاي روزانه به شما انرژي مي دهد. اما تشک نامناسب براي سال‌ها مي‌تواند سلامتي و کيفيت خواب شما را مختل کند.

منبع: https://bestkelebek.ir/

 

 

 

برچسب ها: بهترین,مارک,تشک,چیست؟,و,از,کجا,بهترین,مارک,تشک,را,تهیه,کنیم,

[ يکشنبه 18 خرداد 1399 ] [ 1:16 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


حلوا و لازانيا يا پنکيک؟ گزينه هاي عجيب پيش رو.

حلوا و لازانيا يا پنکيک؟ گزينه هاي عجيب پيش رو.

کدومش مهمتره؟ پيش غذا غذاي اصلي يا دسر؟ به نظر من که هر سه تاش مهمه، ميپرسيد چرا؟ خوب اينجا براتون توضيح ميدم که چرا هر سه گزينه مهمه و نبايد فراموش کرد. هميشه وقتي از يک وعده غذايي کامل صحبت مي‌کنيم، منظورمان پيش غذا، غذاي اصلي و دسر است. اين سه در کنارهم نه تنها ظاهري مجلسي به سفره مي‌دهند بلکه از نظر سلامتي نيز توصيه شده است. معمولا طبع پيش غذاها و دسرها با طبع غذاهاي اصلي متفاوت است و در کنار هم يک طبع و مزاج متعادل را ايجاد مي‌کنند و از اين طريق آسيبي به معده و بدن شما نمي‌زنند. براي درک بهتر اين موضوع دفعاتي را به ياد بياوريد که با خوردن يک وعده غذايي ساده و کوچک به دل درد، نفخ و ساير مشکلات مربوط به معده مبتلا شده‌ايد ولي زماني که در مجالس و مهماني‌هاي مجلل طيف بيشتري از غذاها را خورده ايد‌‌، مشکلي برايتان پيش نيامده است. اين به دليل اين است که در مهماني‌ها اول انواع سالادها، سپس غذاي اصلي و در آخر هم ژله يا کرم کارامل و ساير دسرها سرو مي‌شود. اکثر پيش غذاهايي مانند سالادهاي کاهو، سالاد الويه و سالاد ماکاروني طبعي سرد دارند و فضاي معده را به سمت سردي ميل مي‌دهند. بعد از آن، غذاهاي اصلي که معمولا داراي طبع گرم هستند سردي ناشي از پيش غذا را جبران مي‌کنند. پس از آن هم دسرها با طبع معتدل رو به سرد ميل مي‌شوند. درست است که غذاي وعده اصلي طبعي مخالف با دسر و پيش غذا دارد ولي حجم بيشتري از غذاي اصلي هم خورده مي‌شود و در مجموع طبع معتدلي از غذا وارد معده مي‌شود. نکته مهم کلي اين است که نمي‌توان براي همه افراد يک نسخه کلي تعريف کرد. همچنين غذاها، پيش غذاها و دسرهاي مختلف هم داراي مزاج هاي مختلفند و در فصول مختلف سال غذاهاي متفاوتي توصيه مي‌شوند. در فصل پاييز و زمستان که جز فصول سرد محسوب مي‌شوند، غذاهاي گرم بيشتر توصيه مي‌شوند. در ادامه چند نوع از غذاهاي پرمصرف را که به عنوان پيش غذا، غذاي اصلي و دسر مصرف مي‌شوند را به همراه طبع آن‌ها معرفي مي‌کنيم و مي‌گوييم که هنگام مصرف هر يک از اين غذاها بهتر است آن‌ها را همراه با چه غذاهايي ميل کنيد و از خوردن چه غذاهايي با آن‌ها بايد پرهيز کنيد. براي مشاهده ساير غذاها و آموزش آشپزي به وبسايت مجله آکالا مراجه کنيد. .

  • پيش غذا و دسر ايراني

حلوا يکي از پيش غذاها و دسرهاي ايراني است که داراي مزاجي گرم است. اگر دقت کرده باشيد حلوا از قديم الايام جزئي جدا نشدني از سفره‌هاي مسلمانان و به خصوص ايرانيان بوده است. در مراسم زمان هاي قديم، همه افراد در طرز تهيه حلوا شريک بوده‌اند و حلواهاي درست شده را براي همديگر مي‌بردند. انواع حلوا در مراسم عزاداري براي تسکين افرادي که داراي ناراحتي شديد هستند، به کار مي‌رود. ناراحتي و افسردگي افراد را به سمت طبع سرد مي‌برد و هواي سرد هم سردي بدن را تشديد مي‌کند. به همين دليل در فصل پاييز ميزان افسردگي افراد افزايش پيدا مي‌کند. پس حتما حلوا را در فصول سرد سال در برنامه غذايي خود قرار بدهيد. مي‌توانيد انواع مختلف طرز تهيه حلوا را ببينيد و براي جلوگيري از تکراري شدن طعم آن انواع مختلف آن را درست کنيد. امروزه تنوع گسترده‌اي از انواع حلوا وجود دارند و در انتخاب مي‌توانند به شما کمک کنند. خوب حالا شما کدوم بيشتر دوست داريد؟ طرز تهيه حلوا لازانيا يا طرز تهيه پنکيک بهتون آموزش بدم؟ خبر خوب اينه که هر سه تاش به شما آموزش ميدم؟

  • پيش غذا و دسر فرنگي

پنکيک هم به عنوان پيش غذا و هم به عنوان دسر فرنگي استفاده مي‌شود. در خارج از ايران از پنکيک به عنوان صبحانه که يک وعده غذايي مهم است نيز استفاده مي‌شود که اين امر به همان دلايلي که در ابتداي متن ذکر کرديم به هيچ عنوان توصيه نمي‌شود. هرچند آسان بودن طرز تهيه پنکيک و مزه لذيذ آن به همراه انواع مربا و شکلات هاي صبحانه براي بچه ها دلچسب به نظر مي‌رسد ولي صبحانه مفيدي تلقي نمي‌شود و ممکن است بچه‌ها را بد عادت کند به طوري که حتي در سنين بزرگسالي هم علاقه‌اي به خوردن صبحانه از خود نشان ندهند. به طور کلي اگر پنکيک را با شکلات يا عسل ميل کنيد طبع گرمي خواهد داشت و به اين صورت بيشتر توصيه مي‌شود. در کنار آن مي‌توانيد از انواع ميوه هاي تازه مانند موز، توت فرنگي، توت، بلوبري و... هم براي تزيين و هم براي تنوع مزه استفاده کنيد. مي‌توانيد طرز تهيه پنکيک را در بخش آموزش آشپزي ببينيد. نام پنکيک به معناي کيک قابلمه اي است. از آن‌جا که درست کردن کيک در فر کاري پر دردسر و وقت‌گير است و از طرف ديگر طرز تهيه پنکيک بسيار آسان است و در چند دقيقه درست مي‌شود، پنکيک در موارد زيادي جايگزين کيک خانگي مي‌شود.

  • غذاي اصلي

حال که يک مورد پيش غذا و يک مورد دسر را مطرح کرديم، به سراغ غذاي اصلي که مهم‌ترين و خوشمزه ترين قسمت سفره است مي‌رويم. بعد از خوردن پيش غذا همه انتظار دسر را مي‌کشند و اگر غذاي اصلي را دوست داشته باشند تا موقع سير شدن به خوردن آن ادامه مي‌دهند. پس غذاي اصلي مهم ترين بخش در سير کردن افراد خانواده يا مهمان هاست و به همين دليل اهميت آن از پيش غذا و دسر بيشتر است. براي اين که اين مطلب جامعيت بيشتري پيدا کند ما يک غذاي همه پسند که کسي نتواند از آن ايراد بگيرد را انتخاب کرده ايم. لازانيا ! لازانيا غذايي است که همه به خصوص بچه ها با شنيدن نام آن آب دهانشان راه ميوفتد و حاضرند سريع تکاليفشان را انجام دهند تا لازانيا حاضر شود. بزرگترها هم اين غذا را دوست دارند ولي ممکن است به دليل پرهيزات پزشکي در خوردن اين غذا زياده روي نکنند. چون لازانيا کالري و چربي بالايي دارد خوردن آن به افراد مسن که داراي مشکلات قبلي عروقي هستند، توصيه نمي‌شود. لازانيا در رستوران‌ها به خوشمزگي آن در خانه نيست. علاوه بر اين بهتر است غذاهايي را در رستوران ميل کنيد که درست کردن آن‌ها در منزل خيلي مشکل باشد. ولي اگر طرز تهيه و فوت و فن هاي پخت يک لازانياي خوشمزه را بدانيد، مي‌توانيد آن را در منزل با خوشمزه‌ترين طعم ممکن درست کنيد. علاوه بر لازانيا اگر دوست داريد غذاهاي فست فودي و يا فينگر فودي، غذاهاي سنتي و اصيل ايراني، پيش غذاها، دسرها ( تنوع کاملي از دسرها از جمله طرز تهيه پنکيک) و ترشي‌هاي مختلف را درست کنيد، مي‌توانيد به بخش آشپزي مجله اينترنتي اکالا مراجعه کنيد و تنوعي از غذاها را به همراه دستور کامل هرکدام ببينيد. در نهايت اميدواريم که مطالعه اين مطلب برايتان مفيد بوده باشد. و بتوانيد تناسب خوبي بين پيش غذا، غذاي اصلي و دسرهايتان برقرار کنيد و اگر مي‌خواهيد يکي از اين وعده‌ها را حذف کنيد حتما به مزاج آن‌ها دقت کنيد

 

برچسب ها: حلوا,و,لازانیا,یا,پنکیک؟,گزینه,های,عجیب,پیش,رو.,

[ شنبه 3 خرداد 1399 ] [ 10:38 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


کد عددی میانیابی به کمک روش لاگرانژ(Lagrange)

فروشگاه پروژه - کد عددی میانیابی به کمک روش لاگرانژ(Lagrange)

 

 براي توضيحات بيشتر و دانلود بر روي عنوان زير کليک کنيد

کد عددي ميانيابي به کمک روش لاگرانژ(Lagrange)

 

برچسب ها: کد,عددی,میانیابی,به,کمک,روش,لاگرانژ(Lagrange),

[ پنجشنبه 22 اسفند 1398 ] [ 13:55 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


آشنايي با نرده طرح دار بالکن

آشنايي با نرده طرح دار بالکن

شما هم ميدانيد که يکي از راه هايي که ميتواند توسط آن از ساختمان خود محافظت کنيد، به ويژه اگر ساختمان شما داراي تراس و يا بالکن است استفاده از نرده هاست. با اينکه تصور مي شود که استفاده از نرده به اندازه استفاده از انواع دوربين هاي مداربسته موثر نيست اما باز هم شما نميتوانيد نقش آن ها را در حفظ امنيت ناديده بگيريد. آنچه که بايد بدانيد اين است که استفاده از انواع نرده بالکن به شما کمک خواهد کرد که امنيت را براي خانه و ساختمان خود ايجاد کنيد.

انواع نرده طرح دار بالکن

شما ميتوانيد از انواع نرده طرح دار بالکن براي اين کار استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که نرده طرح دار بالکن هم مانند نرده هاي بخش هاي ديگر متفاوت هستند و مي توانند مانند نرده ديوار شامل انواع بسيار زيادي باشند. آنچه که بايد بدانيد اين است که استفاده از نرده طرح دار بالکن به شما چه کمکي خواهد کرد. اين نرده ها در واقع در عين اينکه امنيت را براي شما ايجاد خواهند کرد اما بايد بدانيد که نکته مهم اين است که اين نوع نرده ها در واقع براي تراس و بالکن مورد استفاده هستند و اين تراس و بالکن هم در معرض ديد همگان قرار دارد. آنچه که بايد بدانيد اين است که در عين زيبايي بتوانيد امنيت را نيز براي خانه خود ايجاد کنيد.

نرده طرح دار بالکن به شکل نيزه

يکي از انواع حفاظ هايي که ميتوانيد به عنوان نرده طرح دار بالکن از آن استفاده کنيد انواعي است که مانند يک نيزه زار خواهند بود و شما ميتوانيد ارتفاع آن ها را عوض کنيد. دقت داشته باشيد که اين نوع نرده ها در عين حال اينکه به شما يک نماي زيبا خواهند داد به شما اين امکان را مي دهند که کار خود را در اين زمينه انجام دهيد و به راحتي هرآنچه که بايد را داشته باشيد. دقت کنيد که نه تنها براي خانه، بلکه ميتوانيد براي ساختمان هاي تجاري نيز از آنها استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که شايد مهمترين بخش در انتخاب يک خانه و ساختمان تجاري همين امنيت باشد پس نرده طرح دار بالکن از اهميت بسياري برخوردار است.

نرده طرح دار بالکن فلزي

شما ميتوانيد انواعي از نرده طرح دار بالکن را استفاده کنيد که در عين اينکه امنيت را براي شما ايجاد خواهند کرد به شما کمک خواهند کرد که رنج گسترده اي از انتخاب هاي مناسب داشته باشيد. اين کار در عين اينکه براي شما سودآور خواهد بود يک نوع سرمايه گذاري روي امنيت خواهد بود و شما ميتوانيد هر آنچه که بايد را توسط آن ها برآورده کنيد.

دقت داشته باشيد که انواع مختلفي از حفاظ ها مورد استفاده هستند که شما ميتوانيد آن ها را با استفاده از جنس هاي مختلف در دست داشته باشيد. همانطور که ميدانيد اين نوع حفاظ ها در جنس آهني و يا فولادي يکي از بهترين انواع حفاظ ها خواهند بود و به شما کمک مي کنند که امنيت را تا حد بسيار زيادي ايجاد کنيد.

بهترين کاري که در زمينه انتخاب نرده طرح دار بالکن ميتوانيد آن را انجام دهيد اين است که از يک فرد متخصص در اين زمينه کمک بگيريد. اين افراد تمامي زواياي ساختمان شما را مورد بررسي قرار مي دهند و در نهايت شما قادر خواهيد بود که با استفاده از آخرين تکنولوژي هاي روز و تمامي آنچه که بايد در اين زمينه امنيت ساختمان خود را برقرار کنيد.

نرده طرح دار بالکن فرفورژه

يکي از انواع نرده هايي که امروزه حتي به عنوان نرده ديوار هم مورد استفاده قرار مي گيرد نرده طرح دار بالکن فرفورژه است. شما ميتوانيد از انواع مختلفي از اين نرده طرح دار بالکن استفاده کنيد البته اين نوع نرده ها ميتوانند با توجه به آنچه که شما ميخواهيد متفاوت باشند. بعضا براي شما هم پيش آمده است که ساختمان هايي را ديده ايد که مي تواند به شما الهاماتي در زمينه انتخاب نرده مورد نظر شما را بدهند. دقت داشته باشيد که اين کار در واقع براي شما به عنوان يک فرد مبتدي در اين زمينه آسان نخواهد بود و اگر شما اطلاعات کافي را در اين زمينه نداشته باشيد دچار مشکلات خواهيد شد.

بهتر است که بيش از هرچيز منطقه خود را مشخص کنيد. برخي از مناطق هستند که در ان ها امنيت تا حد بسيار زيادي تامين مي شود و به همين دليل هم ديگر مهم نيست که شما بخواهيد از اين نرده طرح دار بالکن به چه منظوري استفاده کنيد و ميتوانيد زيبايي را بيشتر مد نظر داشته باشيد. از سوي ديگر اما اينکه شما بخواهيد اين نوع نرده طرح دار بالکن را براي انواع بخش هايي که امنيت در آنها وجود ندارد استفاده کنيد، بيشتر نيازمند اين است که شما تمامي نکات مربوط به امنيت را مورد بررسي قرار دهيد و بدانيد که اين کار به شما کمک خواهد کرد که تمامي آنچه که ميخواهيد را براي ساختمان خود ايجاد کنيد.

خريد نرده طرح دار بالکن

شما ميتوانيد کار خريد تراس و بالکن را از يک متخصص در اين زمينه انجام دهيد. افراد بسيار زيادي هستند که به شما اين اجازه را مي دهند که کار خريد خود را به آساني انجام دهيد. اين افراد در واقع تمامي راهنمايي هاي لازم را به شما در اين زمينه خواهند داشت و به شما اجازه مي دهند تا آنچه که بايد را در مورد خريد نرده طرح دار بالکن بدانيد.

اين کار شايد در ابتدا در نظر شما بي معني باشد و شما بتوانيد کار خود را بدون کمک يک متخصص هم انجام دهيد. در نهايت اما به اين نتيجه خواهيد رسيد که اين نکات به شما کمک مي کند که يک انتخاب مناسب تر داشته باشيد. امروزه با توجه به اينکه افراد مختلفي اقدام به خريد و فروش و بعضا نصب اينگونه نرده ها مي کنند، اينکه شما بتوانيد کار خود را به يک متخصص در اين زمينه بسپاريد به شما کمک مي کند که امنيت را بيشتر ايجاد کنيد. نبايد به همه افراد در اين زمينه اعتماد کنيد چرا که ممکن است اعتماد شما مشکل ساز شود و شما دچار مشکلات در اين زمينه شويد.

براي اطلاع از قيمت حفاظ پنجره ساختمانو انوع نرده حفاظ پنجره متحرک با کارشناسان حفاظ نرده در تماس باشيد.

 

 

 

برچسب ها: آشنایی,با,نرده,طرح,دار,بالکن,

[ دوشنبه 21 بهمن 1398 ] [ 18:14 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


نصب فلاشينگ روي ديوار

نصب فلاشينگ روي ديوار

هر نوع پوشش خمکاري شده که براي پوشاندن نقاط مختلف کار استفاده ميشود اصطلاحا

فلاشينگ روي ديوار  يا نما ناميده ميشود.
پس از نصب ساندويچ پانل يا ورق گالوانيزه براي زيبايي هرچه بيشتر و پوشاندن نقاط اتصال سقف و ديوار يا دو ديوار متقاطع يا براي آب بندي نقاط مورد نياز ميبايست از انواع فلاشينگ و نبشي هاي مناسب براي محل مورد نظر استفاده نمود.


فلاشينگ ها در انواع و اقسام مختلفي طراحي و توليد يا خمکاري ميشود که به طور معمول هر توليد کننده يا کارفرمايي براي خود طرح و مقطع خاصي در نظر ميگيرد و به صورت پيش فرض توليد و نگهداري ميکند، گروه صنعتي پانل حفاظ سازه نيز براي نقاط مختلف کار انواع فلاشينگ و نبشي هاي مناسب و کاربردي را طراحي و توليد نموده که جهت سهولت کار مشتريان در صورت نياز همراه با سفارش آنها به محل پروژه ارسال ميکند.
فلاشينگ هاي خمکاري شده پانل حفاظ سازه از جنس ورق گالوانيزه پيش رنگ شده الکترواستاتيک ميباشد که ضخامت آنها ??? ميليمتر ميباشد و به دليل تجربه بالاي پانل حفاظ سازه در اين زمينه نحوه خمکاريها بو صورتي طراحي شده که هم پوشش دهي کاملي خواهد داشت و هم زيبايي و سطح کيفيت نهايي کار را تضمين ميکند.

انواع فلاشينگ و نبشي

توضيحات: فلاشينگ ها انواع و اقسام بسياري دارند که بي شمار هستند حتي در مواقع لزوم هر طرح و رنگي قابل سفارش و توليد ميباشد، ولي طرح هاي پر مصرف و کاربردي بسيار مشابه و مشترک ميباشند که مدل هاي مختلف به شرح ذيل ميباشند:

 

فلاشينگ نبشي (به شکل Lميباشد با زاويه ?? درجه):

اين نوع فلاشينگ در دو نوع داخل رنگي يا بيرون رنگي توليد ميشود که براي گوشه هاي کار در محل رسيدن دو ديوار به يکديگر نصب ميشوند که يکي براي نماي خارجي و يکي براي نماي داخلي مورد مصرف قرار ميگيرد، همچنين از اين نوع فلاشينگ ميتوان براي پوشاندن نقاط اتصال سقف به ديوار به صورت افقي از داخل يا از خارج کار استفاده نمود که هم به عايق بندي مناسب و کامل کمک ميکند و هم در صورت استفاده از رنگ هاي مکمل با سقف يا ديوار ميتواند ترکيب و زيبايي پروژه را زينت ببخشد.
يک سانت از لبه هاي آخر نبشي ها به سمت داخل يا خارج خمکاري شده اند که اين کار باعث استحکام و زيبايي نبشي خواهد شد.

فلاشينگ نبشي

رنگ بندي: سفيد رنگ موجودي ميباشد ولي تمام رنگ هاي موجود براي ساندويچ پانل ها نيز قابل سفارش ميباشد.
کاربرد ها (نمونه کار) : نمونه کار اجرا شده که از ترکيب رنگي زيبايي در آن استفاده شده.

نمونه کار فلاشينگ پانل حفاظ سازه

فلاشينگ نبشي به صورت پيش فرض باله هاي ??*?? براي فلاشينگ بيرون رنگي و ?*? براي فلاشينگ داخل رنگي دارد ولي براي موارد سفارشي امکان توليد هر سايز و رنگي امکان پذير ميباشد.

فلاشينگ يو ( به شکل U ميباشد با زواياي خمکاري شده ?? درجه ):

اين نوع فلاشينگ پر مصرف براي پوشش دور تا دور حاشيه ساندويچ پانل سقفي کاربرد دارد به جز قسمت آبريز که فلاشينگ سه پله استفاده ميشود؛ فلاشينگ يو ميتواند براي حاشيه ساندويچ پانل ديواري نيز مورد مصرف قرار گيرد و حتي در مواردي که ارتفاع ديوار کوتاه باشد ميتوان به جاي آهن کشي از اين نوع فلاشينگ استفاده نمود به صورتي که ضلع داخلي فلاشينگ به سقف يا کف پيچ يا پرچ ميشود و ساندويچ پانل ديواري در داخل اين فلاشينگ ققرار گرفته و پرچ ميشود و نگهدارنده ساندويچ پانل خواهد بود.
زواياي اين فلاشينگ به صورت ?? درجه خمکاري شده و يک سانت از لبه هاي دو طرف به صورت يه خم کوچک به سمت داخل خمکاري شده که مهمترين مزيت آن ايجاد استحکام و صاف نگهداشتن لبه هاي ورق ميباشد چرا که اگر اين خم کوچک وجود نداشته باشد لبه هاي فلاشينگ به صورت موجي در طول کار حرکت ميکند که در نهايت نماي خوبي ندارد.
اين نوع فلاشينگ با ابعاد پرمصرف زير توليد و اماده تحويل ميباشد ولي در صورت لزوم قابل سفارش گيري در ابعاد، رنگ و مقاطع مختلف با ضخامت هاي مختلف ميباشد:

 

فلاشينگ بام

فلاشينگ بام يا درپوش بام از مهمترين المان هاي ساختمان هاي مدرن است که امروزه تقريبا در بيشتر پروژه هاي عمراني به کار مي رود. در گذشته بر روي ديوار جان پناه از پوشش سنگ که ” قرنيز” ناميده مي شد استفاده مي کردند، اما با توجه به مشکلاتي نظيرشکستگي و ترکيدن سنگ در اثر سرما و گرما و … ، خطر افتادن سنگ بر روي عابرين ، نماي نه چندان زيباي سنگ و… امروزه از فلاشينگ هاي فلزي به جاي قرنيز استفاده مي شود.

فلاشينگ ابزاري است که اغلب جهت آببندي نما و ديوار ساختمان و سازه شيرواني به کار مي رود. البته کلمه فلاشينگ معاني متفاوتي از نظر صنعتي و پزشکي نيز دارد. که کلمه فلاشينگ در اينجا به عنوان ابزاري که جهت آب بندي نما، ديوار و پنجره به کار مي رود، مد نظر است. اين ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفيل فلاشينگ و وظيفه و عملکرد آن از انواع مختلفي از ورق هاي روغني ، سياه ، گالوانيزه و گالوانيزه رنگي در ضخامت هاي دلخواه قابل توليد است. از اين رو طرح هاي متنوع و متفاوتي و عملکردهاي متنوعي براي اين ابزار طراحي شده و مورد استفاده قرار مي گيرد.

فلاشينگ هاي ساختماني با توجه به محل مورد استفاده و هدف طراح به مقاطع متنوع طراحي و توليد مي شوند. مهمترين قسمت هاي مورد استفاده از فلاشينگ درپوش بام و جلو پنجره مي باشد که با توجه به تيپ اجرا و نوع آب بندي معمولا درپوش بام بصورت دو طرفه و جلو پنجره بصورت يکطرفه توليد مي شود.

 

 

برچسب ها: نصب,فلاشینگ,روی,دیوار,

[ سه شنبه 1 بهمن 1398 ] [ 19:29 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


ترس از ازدواج با مشکلات اقتصادي

ترس از ازدواج با مشکلات اقتصادي

در شرايط فعلي جامعه، ازدواج به ‌عنوان يکي از دغدغه‌هاي اصلي مطرح است. مشکلات اقتصادي همواره در زندگي، گريبان گير خانواده‌ها به ويژه زوج هاي جوان بوده و مي تواند عامل اختلاف در زندگي گردد.

8m6b_3.jpg

مشکلات و مسائل اقتصادي که بر سر راه جوانان وجود دارد به حدي زياد است که جوانان را بر سر يک دو راهي قرار مي دهد. يا بايد قيد ازدواج را بزنند و يا تلاش هاي سختي انجام دهند که به نتيجه برسند.

هيچ فردي نمي‌داند که ميزان حقوق او کفاف شروع يک زندگي مشترک را مي دهد يا نه. اين عدم ثبات و نداشتن آرامش منجر به ترس از ازدواج و مشکلات روحي مي‌شود.

جوان زماني ازدواج مي کند که از آينده مالي و وضعيت اقتصادي خود مطمئن باشد، در غير اين صورت ازدواج براي او سخت  خواهد بود. فرار جوانان از ازدواج بدليل ترس از عدم تامين زندگي مشترک و مشکلات مالي است.

براي ازدواج و شروع يک زندگي بايد حداقل هاي اقتصادي و شغلي فراهم باشد. بيکاري، نداشتن ثبات اقتصادي، اجاره خانه بالا، هزينه هاي مراسم عروسي مانند هزينه هاي تالار عروسي  مانند غذا و پذيرايي و ، قيمت هاي بالاي طلا هزينه آرايشگاه عروس ، قيمت هاي بالاي  لوازم منزل  و هزينه آتليه عروس و... مي تواند از دلايل بسيار جدي ترس و به تاخير انداختن ازدواج جوانان باشد.

زوجين در آغاز زندگي از يکديگر سوال نمي پرسند که آيا اين ميزان درآمد مي تواند خواسته ها و نيازهاي آنها را تأمين کند. بعضي نسبت به اين موضوع بي توجه هستند و پس از ازدواج از وضعيت معيشتي اظهار نارضايتي مي کنند و اين موضوع باعث اختلاف مي شود.

ريشه اقتصادي اختلاف زوجين بعد از زندگي مشترک نداشتن مسكن، کافي نبودن درآمد مرد در مقابل تنوع طلبي زنان براي خريد وسايل مدرن، عصبي بودن مرد به دليل چند شغله بودن، نداشتن تعادل در بودجه و كنترل مخارج در زندگي، مخفي نگاه داشتن درآمد زن و شوهر از يكديگر، عدم توافق و برنامه ريزي براي درآمد خانم ها و ... مي باشد.

خداوند در خصوص ازدواج وعده داده است

در مجموع مي توان گفت؛ اين روزها هر جواني که قصد ازدواج دارد نگراني هايي در ذهن تصور مي کند. تلاش براي حل معضلات و نترسيدن از شروع زندگي اراده محکمي مي خواهد که بتواند از شرايط ناهموار و دشواري هايي متعدد عبور کند.

اما با وجود تمام مشکلاتي که براي ازدواج پيش روي جوانان است، با کم کردن يکسري توقعات و هزينه هاي بيهوده مي توان راه حل هايي براي شروع يک زندگي مشترک ساده پيدا کرد. راهکارهايي از قبيل؛ طرح هاي ازدواج آسان که هزينه هاي عروسي را تا حد چشمگيري کاهش مي دهد و دغدغه زوجين را براي برگزاري مراسم عروسي برطرف مي کند.

علاوه بر اين خداوند متعال در خصوص ازدواج اطمينان‏بخشي کرده و مي فرمايد؛ جوانان بدون همسر را همسر دهيد اگر  فقير باشند، خداوند با فضل و رحمت خود آنان را غنى و بى‏نياز مى‏كند. اين وعده و تضمين صريح و روشن خداوند است و چه تضمينى بالاتر از تضمين خدا.

منبع: مجله بياتو عروسي

 

 

برچسب ها: ترس,از,ازدواج,با,مشکلات,اقتصادی,

[ دوشنبه 9 دی 1398 ] [ 10:26 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


اموال مشمول ماليات بر ارث

ماليات بر ارث

ماليات بر ارث چيست؟

ماليات بر ارث ، مالياتي است که به ماترک متوفي تعلق مي‌گيرد. وراث براي تقسيم ماترک و انتقال اموال، نياز به گواهي واريز ماليات بر ارث دارند و اين گواهي پس از تشکيل پرونده، ارايه اظهارنامه و پرداخت ماليات، توسط اداره امور مالياتي محل سکونت متوفي صادر مي‌شود.

هرگاه در نتيجه فوت شخصي، مالي از متوفي به ورثه برسد، ورّاث يا نماينده قانوني آنها موظفند ظرف مدت 6 ماه از تاريخ فوت متوفي، به سازمان امور مالياتي محل سكونت مرحوم يا مرحومه مراجعه و با ارائه اسناد مربوطه، صورت اموال و بدهي هاي وي را در اظهارنامه مخصوص ماليات بر ارث گزارش نمايند.

وراث بايد بايد نسبت به اخذ انحصار وراثت اقدام نموده و پس از آن به دريافت مفاصاحساب ماليات بر ارث مبادرت ورزند.

اموال مشمول ماليات بر ارث

اموال مشمول ماليات بر ارث ، عبارت است از کليه ماترک واقع در ايران يا خارج از ايران اعم از منقول و غيرمنقول و مطالبات قابل وصول و حقوق مالي پس از کسر هزينه کفن و دفن در حدود عرف و عادت و واجبات مالي و عبادي در حدود قواعد شرعي و ديون محقق متوفي

u65k_a3.jpg

اموال معاف از ماليات بر ارث

معافيت هاي ماليات بر ارث عبارت اند از :

وجوه بازنشستگي، وظيفه و پس‌انداز خدمت و مزاياي پايان خدمت، مطالبات مربوط به خسارت اخراج، بازخريد خدمت، مرخصي استحقاقي استفاده‌نشده، بيمه‌هاي اجتماعي و نيز وجوه پرداختي توسط موسسات بيمه يا بيمه‌گزار يا کارفرما از قبيل: انواع بيمه‌هاي عمر و زندگي، خسارت فوت و همچنين ديه و مانند آن‌ها حسب مورد که يکجا يا به طور مستمر به ورثه متوفي پرداخت مي‌شود، معاف از ماليات بر ارث است.

همچنين اموالي که براي وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتي و دستگاه‌هايي که بودجه آن‌ها به وسيله دولت تأمين مي‌شود، شهرداري‌ها و بنياد‌ها و نهاد‌هاي انقلاب اسلامي داراي مجوز معافيت از طرف حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري، مورد وقف يا نذر يا حبس واقع شود، به شرط تأييد سازمان‌ها و مؤسسه‌هاي مذکور، از ماليات بر ارث معاف خواهند بود.

از جمله اموال ديگري که از ماليات بر ارث معاف خواهند بود، اثاث ‌البيت محل سکونت متوفي و نيز اموال شهداي انقلاب اسلامي نسبت به وراث طبقات اول و دوم است. البته تشخيص اين موضوع که چه کسي شهيد است، با بنياد شهيد خواهد بود.

به وکيل مالياتي يا مشاور مالياتي نياز داريد؟

در صورت وجود هرگونه سوال در زمينه هاي مالياتي مي توانيد با مشاوران مالياتي فراز تماس بگيريد و مشاوره مالياتي رايگان بگيريد!

همچنين مي توانيد به نشاني اينترنتي www.faraztax.com مراجعه نماييد.

 

 

برچسب ها: اموال,مشمول,مالیات,بر,ارث,

[ دوشنبه 25 آذر 1398 ] [ 7:57 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


تبليغ در سايتهاي آگهي و نيازمنديها

مزاياي ارسال آگهي اينترنتي در مقابل تبليغات سنتي و قديمي بسيار زياد مي باشد.
از نظر هزينه، ميزان دسترسي، بازاريابي، گستردگي و حتي فروش و تجارت، اينترنت و درج آگهي اينترنتي بسيار بهينه تر و مناسب تر مي باشند.
در تبليغات سنتي و قديمي هزينه بسيار بالا است و محدوديت هايي وجود دارد که نمي توان آن را ناديد گرفت. بطور مثال براي اينکه در سطح يک شهر از روش سنتي تبليغاتي استفاده کنيد، بايد زمان بسياري صرف کرده و بسيار هزينه کنيد تا تبليغات انجام شود.
اگر بخواهيم واقع بينانه نگاه کنيم، ديگر تبليغات سنتي اثر بخش نيستند. در اين نوع تبليغات حداقل بايد شما يک کارت ويزيت، کاتالوگ، بروشور، پوستر چاپ کنيد که در آن تبليغات خود را درج کرده باشيد.
سپس اقدام به پخش آنها کنيد و هيچ تضميني نيست که همه توجهي به کاتالوگ، بروشور و يا کارت چاپ شده کنند.
اين نکته هم بهتر است يادآور شويم که در بازاريابي، فقط بازارياب هاي مبتدي هستند که از کاتالوگ و بروشور استفاده مي کنند. ولي يک بازارياب حرفه اي قابليت اين را دارد که خودش توضيحات محصول را ارائه دهد.
اما در درج آگهي اينترنتي، در کمترين زمان با مناسب ترين هزينه آگهي شما در هر نقطه اي قابل رويت خواهد بود و محدود به زمان و مکان نيستيد. در هر زماني مي توانيد آگهي خود را نشر دهيد و تاثير آن را مشاهده کنيد.مزاياي درج آگهي اينترنتي:

در تبليغات اينترنتي، درج آگهي بصورت هدفمند و صورت مي گيرد. کاربران و مخاطبيني که تبليغات را مشاهده مي کنند و يا دنبال کالايي هستند، مي دانند که به کدام سايت ها مراجعه کنند يا در سايت هاي درج آگهي به کدام دسته بروند.
اين مزيت که بازديد کنندگان بهينه شده باشند از مزايايي درج آگهي اينترنتي مي باشد که به هيچ وجه در بازار سنتي اين فيلتر يافت نمي شود.
درج آگهي در سايت آگهي-کالا به صورت رايگان و ويژه و برجسته صورت ميگيرد و تنها آگهي هاي ويژه شامل هزينه مي باشند .

مزاياي درج آگهي ويژه و برجسته نسبت به آگهي رايگان بصورت زير مي باشد:

اعتماد بيشتر کاربران به آگهي هاي ويژه و برجسته
درج آگهي ويژه و برجسته باعث مي شود تا بازديدکنندگان اعتماد بيشتري به آگهي شما کنند. زيرا درج آگهي ويژه و برجسته به معناي آن است که آگهي دهنده از خدمات و کالاي خود اطمينان کافي دارد و براي جلب نظر بازديدکنندگان و مشتريان واقعي حاضر به پرداخت وجه آگهي خود شده است.

آگهي هاي ويژه بسيار بيشتر از آگهي هاي رايگان ديده مي شوند زيرا در مکان هاي زير قابل مشاهده مي باشند:

در صفحه اول سايت بصورت رندوم و با اولويت بيشتر
در صفحه اول گروه مرتبط با آگهي
در صفحه اول زير گروه هاي مرتبط با آگهي
در کنار تمامي آگهي هاي رايگان موجود در آن گروه، در بلوک آگهي هاي ويژه مرتبط

مزاياي تبليغات در فضاي اينترنت:

هر رسانه تبليغاتي کارکردهاي خاص خود را دارد اما تبليغ در فضاي اينترنت داراي چند امتياز ويژه است :
بخش عمده اي از مديران، کارشناسان، بازرگانان و ساير فعالان کليدي عرصه تجارت، اين رسانه را به عنوان منبع شماره يک خود مي شناسند.

بازخورد و نتايج تبليغات اينترنتي به طور دقيق قابل اندازه گيري و تجزيه و تحليل است. دليل اين امر وجود اعداد و ارقام دقيق از ميزان مشاهده و کليک تبليغات اينترنتي توسط ابزارهاي اين کار است.
و با وجود چنين مزاياي مهمي عملا به نسبت ساير رسانه ها ارزانتر است.

مزاياي تبليغات در سايتهاي آگهي و نيازمنديها:در ميان انواع تبليغات اينترنتي، تبليغ در سايتهاي آگهي و نيازمنديها ، بويژه در ايران، داراي امتيازات خاص خود مي باشد:
آگهي دهنده کنترل و مديريت مستقيم آگهي هاي خود را در يک فضاي کاربري نسبتا ساده در دست دارد.
کاربران اين سايت ها دقيقا مشترياني هستند که نياز به خريد در آنها قطعي شده و به جستجوي منبع خريد خود هستند و آگهي ها را با هدف خريد بررسي مي کنند.
وجود مجموعه اي از آگهي هاي به هم مرتبط و ساختار نسبتا ساده اين سايتها، باعث حفظ طولاني مدت مشتري در سايت شده و احتمال مشاهده هر آگهي را بالا مي برد.
معمولا براي سايتهاي معتبر به دليل حجم ترافيک بالا مورد توجه موتورهاي جستجو بوده و آگهي هاي آنها به خوبي توسط موتورهاي جستجو ثبت شده و در نتايج جستجوي آنها ظاهر مي شوند.

 

برچسب ها: ,تبلیغ,در,سایتهای,آگهی,و,نیازمندیها,,

[ پنجشنبه 23 آبان 1398 ] [ 8:08 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد